Winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg!
Mijn BRICKshop

Product Filter

Categorie

  • Sets(42)
  • LEGO Boeken(3)

LEGO Thema

  • ART(7)
  • Architecture(19)
  • Boost(3)
  • Brick Sketches(5)
  • Brickheadz(31)
  • City(214)
  • Classic(132)
  • Creator(87)
  • DC Batman(161)
  • DC Comics Super Heroes(25)
  • DOTS(35)
  • DUPLO(88)
  • Dimensions(3)
  • Disney
  • Fantastic Beasts(3)
  • Friends(163)
  • Harry Potter(63)
  • Hidden Side(13)
  • Ideas(18)
  • Jurassic World(56)
  • Legends of Chima(1)
  • Lord of the Rings(1)
  • Marvel Avengers(25)
  • Marvel Super Heroes(18)
  • Mindstorms(24)
  • Minecraft(25)
  • Minifigures(38)
  • Minions(6)
  • Monkey Kid(6)
  • Nexo Knights(1)
  • Ninjago(238)
  • Overwatch(4)
  • Power Functions(21)
  • Powered UP(15)
  • Powerpuff Girls(1)
  • Racers(1)
  • SPIKE™ Prime(7)
  • Serious Play(7)
  • Simpsons(2)
  • Speed Champions(39)
  • Star Wars(134)
  • Stranger Things(1)
  • Super Mario(26)
  • Technic(56)
  • The Batman Movie(28)
  • The LEGO Movie(34)
  • Toy Story 4(5)
  • Trolls(6)
  • UniKitty(4)
  • Vidiyo(15)
  • WeDo(6)
  • xtra(9)
  • Minder

Subthema

  • Ariel(2)
  • Belle en het Beest(3)
  • Disney - Frozen II(16)
  • Mulan(2)
  • Prinses(7)
  • Meer

Prijs

  • Tot 5 euro(3)
  • Tot 10 euro(5)
  • Tot 20 euro(19)
  • Tot 30 euro(25)
  • Tot 40 euro(31)
  • Meer

Merk

  • LEGO(45)

Leeftijd

  • vanaf 4 jaar(11)
  • vanaf 5 jaar(16)
  • vanaf 6 jaar(14)
  • vanaf 7 jaar(1)
  • vanaf 8 jaar(1)
  • Meer

Geslacht

  • Jongen(1)
  • Meisje(36)
  • Unisex(8)

Speciaal

  • Exclusive(2)
  • Hard to Find(9)
  • Lego Special(4)
  • Nieuw!(8)

Feestdag

  • Alle opties

Korting

  • Alle opties

Reviews

  • Alle opties

Voorraad

  • Alle opties

Jaar

  • Alle opties

klasse shop nl

LEGO WEAR 150px

Like us on Facebook!

Nieuwsbrief

100x100ideal

VVV Giftcard

PayPal

Bancontact

SOFORTbanking

MultiSafepay

U bent nu hier: Home LEGO Boeken LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book
Create your own magical worlds with this charming book of LEGO Disney Princess sticker scenes, with over 250 stickers! Discover all your favourite LEGO Disney Princess minifigures and locations. Fill Ariel's underwater cave with treasures, decorate Cinderella's sparkling carriage ready for the ball, and help brave Moana prepare for a sea voyage to Te Fiti island. Full of fun, colourful scenes, LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book is a beautiful, one-of-a-kind sticker book and a perfect gift for fans of Disney Princess and LEGO bricks alike! - 250 stickers - 7 scenes to decorate
LEGO Disney

LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book

Artnr: 9780241408889
LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book
5 +


€ 7,99
Voer uw e-mail adres in om automatisch éénmalig bericht te ontvangen zodra dit product te bestellen is.

  

Tip! Bestel een BRICKshop cadeaubon Altijd voorradig en altijd een lach op het gezicht van de ontvanger. Direct verzonden.

We hebben cadeaubonnen al v.a. €5. Bekijk ze hier.


Beschikbaarheid Online status Niet in voorraad

Winkel Gorinchem Niet in voorraad
 

Create your own magical worlds with this charming book of LEGO Disney Princess sticker scenes, with over 250 stickers! Discover all your favourite LEGO Disney Princess minifigures and locations. Fill Ariel's underwater cave with treasures, decorate Cinderella's sparkling carriage ready for the ball, and help brave Moana prepare for a sea voyage to Te Fiti island. Full of fun, colourful scenes, LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book is a beautiful, one-of-a-kind sticker book and a perfect gift for fans of Disney Princess and LEGO bricks alike!

  • 250 stickers
  • 7 scenes to decorate

Lees meer

 

Kenmerken

Niet geschikt voor kinderen beneden de 3 jaar
CategorieLEGO Boeken
ThemaLEGO Disney
SubthemaPrinses
MerkLEGO
Voornamelijk geschikt voorMeisje
EAN/ISBN9780241408889
Uitgebracht in2020
LeeftijdsadviesVanaf 5 jaar
Gewicht108 gram
Afmetingen (lxbxh)21,7 x 28 x 0,3 cm
 
Bestsellerlijst#44 in LEGO Disney
#7 in LEGO Disney > Prinses

Reviews (0)

Reviews van klanten


Voor dit product zijn nog geen recensies bekend.



Vraag?

Uw naam:
Uw e-mail:
Vul uw bericht in
Anti-spam. Hoeveel is ?
 

Delen

Deel dit product via social media


Deel dit product via email

Uw vriend's e-mail:
   
Uw naam:
Uw e-mail:
Uw boodschap
 
 

Best verkocht van dit thema

Groen Vinkje 25px  Mega assortiment
Groen Vinkje 25px  Met zorg verpakt
Groen Vinkje 25px  Snelle verzending
Groen Vinkje 25px  Kies je afleverdag
Groen Vinkje 25px  Goedkoop
Groen Vinkje 25px  Veilig & Betrouwbaar
Groen Vinkje 25px  Click & Collect

Super Mario Mega Sale

Minions Actie 150px

Ik ben zeer tevreden over de gehele levering. Ik ga zeker vaker gebruik maken van jullie service.
Van: DM Bussink
Waardering:
 
 
 
 
 

het tempo van leveren blijft gelijk nu, ook niet mogelijk sneller te kunnen doen, anderhalve dag !! amai. Zalig. Mooi verpakt zoals steeds. echt goed hoor !
Van: Frederik van Hulle
Waardering:
 
 
 
 
 

Snelle en duidelijke afhandeling. Van iedere stap in het proces krijg je een bericht. Laat eigenlijk niets te wensen over.
Van: J. Brouwer
Waardering:
 
 
 
 
 

Zoals altijd weer een nette en snelle levering. Netjes in een doos verpakt op de aangegeven dag.
Van: S.M. Rieter
Waardering:
 
 
 
 
 

Super snelle service, boven verwachting zelfs. Om 16:05 on-line besteld en om 8:00 uur de volgende lag het al klaar bij het ophaalpunt. He le maal TOP!!!
Van: Mireille van Hoorn
Waardering:
 
 
 
 
 

Meer reviews...

Nieuwe Producten

LEGO 71387 Avonturen met Luigi Startset
LEGO 71387 Avonturen met Luigi Startset

€ 59,99
€ 44,99
Aanbieding geldig t/m 12 juli 2021
LEGO 75942 Velociraptor Tweedekker Reddingsmissie
LEGO 75942 Velociraptor Tweedekker Reddingsmissie

€ 29,99
€ 25,49
LEGO 75290 Mos Eisley Cantina
LEGO 75290 Mos Eisley Cantina

€ 349,99
€ 297,49
LEGO 75283 Armored Assault Tank
LEGO 75283 Armored Assault Tank

€ 39,99
€ 35,99
LEGO 76191 Infinity Gauntlet
LEGO 76191 Infinity Gauntlet

€ 69,99
€ 59,49
LEGO 71383 Uitbreidingsset Wigglers Giftige Moeras
LEGO 71383 Uitbreidingsset Wigglers Giftige Moeras

€ 44,99
€ 26,99
Aanbieding geldig t/m 12 juli 2021
LEGO 71382 Uitbreidingsset Piranha Plant-Puzzeluitdaging
LEGO 71382 Uitbreidingsset Piranha Plant-Puzzeluitdaging

€ 34,99
€ 20,99
Aanbieding geldig t/m 12 juli 2021
LEGO 71381 Uitbreidingsset Chain Chomp-junglegevecht
LEGO 71381 Uitbreidingsset Chain Chomp-junglegevecht

€ 26,99
€ 17,54
Aanbieding geldig t/m 12 juli 2021
LEGO 71380 Makersset Beheers je Avonturen
LEGO 71380 Makersset Beheers je Avonturen

€ 64,99
€ 42,24
Aanbieding geldig t/m 12 juli 2021
LEGO 71369 Uitbreidingsset Eindbaasgevecht op Bowsers Kasteel
LEGO 71369 Uitbreidingsset Eindbaasgevecht op Bowsers Kasteel

€ 99,99
€ 69,99
Aanbieding geldig t/m 12 juli 2021

DHL Express Next Day Delivery

LEGO Catalogus 2021

Categorieën

xxx

yyy
Deze site maakt gebruik van cookies om analyses te kunnen uitvoeren en persoonlijke inhoud en reclame te kunnen weergeven. Door verder te bladeren op deze site, gaat u akkoord met dit gebruik. Lees meer
Sluiten