Winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg!
Mijn BRICKshop

Product Filter

Categorie

  • Sets(1087)
  • LEGO Onderdelen(997)
  • LEGO Kleding(1091)
  • LEGO Boeken(231)
  • LEGO Bags(56)
  • Extra's(664)

LEGO Thema

  • ART(6)
  • Architecture(16)
  • Boost(3)
  • Brick Sketches(5)
  • Brickheadz(28)
  • Meer

Prijs

  • Tot 5 euro(582)
  • Tot 10 euro(1340)
  • Tot 20 euro(2829)
  • Tot 30 euro(3436)
  • Tot 40 euro(3629)
  • Meer

Merk

  • LEGO(2802)
  • LEGO Education(71)
  • LEGOwear(1091)
  • BRICKshop(12)
  • Duracell(4)
  • Meer

Leeftijd

  • vanaf 1 jaar(4)
  • vanaf 1½ jaar(24)
  • vanaf 2 jaar(78)
  • vanaf 3 jaar(234)
  • vanaf 4 jaar(1380)
  • Meer

Geslacht

  • Jongen(1506)
  • Meisje(432)
  • Unisex(1236)

Speciaal

  • Exclusive(80)
  • Hard to Find(439)
  • Lego Special(121)
  • Gratis!(3)
  • Nieuw!(466)

Feestdag

  • Alle opties

Korting

  • Alle opties

Reviews

  • Alle opties

Voorraad

  • Alle opties

Jaar

  • Alle opties

klasse shop nl

LEGO WEAR 150px

Like us on Facebook!

Nieuwsbrief

100x100ideal

VVV Giftcard

PayPal

Bancontact

SOFORTbanking

MultiSafepay

U bent nu hier: Home LEGO Boeken LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book
Create your own magical worlds with this charming book of LEGO Disney Princess sticker scenes, with over 250 stickers! Discover all your favourite LEGO Disney Princess minifigures and locations. Fill Ariel's underwater cave with treasures, decorate Cinderella's sparkling carriage ready for the ball, and help brave Moana prepare for a sea voyage to Te Fiti island. Full of fun, colourful scenes, LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book is a beautiful, one-of-a-kind sticker book and a perfect gift for fans of Disney Princess and LEGO bricks alike! - 250 stickers - 7 scenes to decorate
LEGO Disney

LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book

Artnr: 9780241408889
LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book
5 +


€ 7,99
Voer uw e-mail adres in om automatisch éénmalig bericht te ontvangen zodra dit product te bestellen is.

  

Tip! Bestel een BRICKshop cadeaubon Altijd voorradig en altijd een lach op het gezicht van de ontvanger. Direct verzonden.

We hebben cadeaubonnen al v.a. €5. Bekijk ze hier.


Beschikbaarheid Online status Niet in voorraad

Winkel Gorinchem Niet in voorraad
 

Create your own magical worlds with this charming book of LEGO Disney Princess sticker scenes, with over 250 stickers! Discover all your favourite LEGO Disney Princess minifigures and locations. Fill Ariel's underwater cave with treasures, decorate Cinderella's sparkling carriage ready for the ball, and help brave Moana prepare for a sea voyage to Te Fiti island. Full of fun, colourful scenes, LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book is a beautiful, one-of-a-kind sticker book and a perfect gift for fans of Disney Princess and LEGO bricks alike!

  • 250 stickers
  • 7 scenes to decorate

Lees meer

 

Kenmerken

Niet geschikt voor kinderen beneden de 3 jaar
CategorieLEGO Boeken
ThemaLEGO Disney
SubthemaPrinses
MerkLEGO
Voornamelijk geschikt voorMeisje
EAN/ISBN9780241408889
Uitgebracht in2020
LeeftijdsadviesVanaf 5 jaar
Gewicht108 gram
Afmetingen (lxbxh)21,7 x 28 x 0,3 cm
 
Bestsellerlijst#35 in LEGO Disney
#7 in LEGO Disney > Prinses

Reviews (0)

Reviews van klanten


Voor dit product zijn nog geen recensies bekend.



Vraag?

Uw naam:
Uw e-mail:
Vul uw bericht in
Anti-spam. Hoeveel is ?
 

Delen

Deel dit product via social media


Deel dit product via email

Uw vriend's e-mail:
   
Uw naam:
Uw e-mail:
Uw boodschap
 
 

Best verkocht van dit thema

Groen Vinkje 25px  Mega assortiment
Groen Vinkje 25px  Met zorg verpakt
Groen Vinkje 25px  Snelle verzending
Groen Vinkje 25px  Kies je afleverdag
Groen Vinkje 25px  Goedkoop
Groen Vinkje 25px  Veilig & Betrouwbaar
Groen Vinkje 25px  Click & Collect

Super Aanbiedingen

LEGO Catalogus 2021

Perfecte service en levering. Duidelijke communicatie. Dozen zijn in zeer goede staat en niet beschadigd door de verzending. Super!!!!
Van: Karl Totte
Waardering:
 
 
 
 
 

Snelle levering, netjes verpakt!
Van: Marion Verbaan
Waardering:
 
 
 
 
 

Heldere site en gemakkelijk te bestellen. Snelle levering, zorgvuldig verpakt.
Van: C.G. van Rhijn
Waardering:
 
 
 
 
 

Super snel en heel goed ingepakt, topper !
Van: Cedric Frripiat
Waardering:
 
 
 
 
 

Super goeie levering 5 sterren
Van: M den Brok
Waardering:
 
 
 
 
 

Meer reviews...

DHL Express Next Day Delivery

Categorieën

Best verkochte sets

xxx

yyy
Deze site maakt gebruik van cookies om analyses te kunnen uitvoeren en persoonlijke inhoud en reclame te kunnen weergeven. Door verder te bladeren op deze site, gaat u akkoord met dit gebruik. Lees meer
Sluiten