Winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg!
Mijn BRICKshop

Product Filter

Categorie

  • Sets(1143)
  • LEGO Onderdelen(1276)
  • LEGO Kleding(1236)
  • LEGO Boeken(305)
  • LEGO Bags(74)
  • Extra's(620)

LEGO Thema

  • ART(7)
  • Adidas(4)
  • Architecture(19)
  • Boost(3)
  • Brick Sketches(5)
  • Meer

Prijs

  • Tot 5 euro(658)
  • Tot 10 euro(1511)
  • Tot 20 euro(3230)
  • Tot 30 euro(3902)
  • Tot 40 euro(4106)
  • Meer

Merk

  • LEGO(3215)
  • LEGO Education(52)
  • LEGOwear(1226)
  • BRICKshop(12)
  • Duracell(4)
  • Meer

Leeftijd

  • vanaf 1 jaar(4)
  • vanaf 1½ jaar(24)
  • vanaf 2 jaar(94)
  • vanaf 3 jaar(243)
  • vanaf 4 jaar(1683)
  • Meer

Geslacht

  • Jongen(1768)
  • Meisje(450)
  • Unisex(1188)

Speciaal

  • Exclusive(94)
  • Hard to Find(535)
  • Lego Special(156)
  • Gratis!(6)
  • Nieuw!(596)

Feestdag

  • Alle opties

Korting

  • Alle opties

Reviews

  • Alle opties

Voorraad

  • Alle opties

Jaar

  • Alle opties

Betaalmethoden

LEGO WEAR 150px

Like us on Facebook!

Nieuwsbrief

klasse shop nl

MultiSafepay

DHL Express Next Day Delivery

postnl-pakje-gemak-logo

U bent nu hier: Home LEGO Boeken LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book (Niet leverbaar)
Create your own magical worlds with this charming book of LEGO Disney Princess sticker scenes, with over 250 stickers! Discover all your favourite LEGO Disney Princess minifigures and locations. Fill Ariel's underwater cave with treasures, decorate Cinderella's sparkling carriage ready for the ball, and help brave Moana prepare for a sea voyage to Te Fiti island. Full of fun, colourful scenes, LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book is a beautiful, one-of-a-kind sticker book and a perfect gift for fans of Disney Princess and LEGO bricks alike! - 250 stickers - 7 scenes to decorate
LEGO Disney

LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book

Artnr: 9780241408889
LEGO Disney Princess - My Enchanted Sticker Book
5 +


€ 7,99
Voer uw e-mail adres in om automatisch éénmalig bericht te ontvangen zodra dit product te bestellen is.

  

Tip! Bestel een BRICKshop cadeaubon Altijd voorradig en altijd een lach op het gezicht van de ontvanger. Direct verzonden.

We hebben cadeaubonnen al v.a. €5. Bekijk ze hier.


Beschikbaarheid Online status Niet in voorraad

Winkel Gorinchem Niet in voorraad
 

Create your own magical worlds with this charming book of LEGO Disney Princess sticker scenes, with over 250 stickers! Discover all your favourite LEGO Disney Princess minifigures and locations. Fill Ariel's underwater cave with treasures, decorate Cinderella's sparkling carriage ready for the ball, and help brave Moana prepare for a sea voyage to Te Fiti island. Full of fun, colourful scenes, LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book is a beautiful, one-of-a-kind sticker book and a perfect gift for fans of Disney Princess and LEGO bricks alike!

  • 250 stickers
  • 7 scenes to decorate

Lees meer

 

Kenmerken

Niet geschikt voor kinderen beneden de 3 jaar
CategorieLEGO Boeken
ThemaLEGO Disney
SubthemaPrinses
MerkLEGO
Voornamelijk geschikt voorMeisje
EAN/ISBN9780241408889
Uitgebracht in2020
LeeftijdsadviesVanaf 5 jaar
Gewicht108 gram
Afmetingen (lxbxh)21,7 x 28 x 0,3 cm

Reviews (0)

Reviews van klanten


Voor dit product zijn nog geen recensies bekend.



Vraag?

Uw naam:
Uw e-mail:
Vul uw bericht in
Anti-spam. Hoeveel is ?
 

Delen

Deel dit product via social media


Deel dit product via email

Uw vriend's e-mail:
   
Uw naam:
Uw e-mail:
Uw boodschap
 
 

Best verkocht van dit thema

Groen Vinkje 25px  Mega assortiment
Groen Vinkje 25px  Met zorg verpakt
Groen Vinkje 25px  Snelle verzending
Groen Vinkje 25px  Kies je afleverdag
Groen Vinkje 25px  Goedkoop
Groen Vinkje 25px  Veilig & Betrouwbaar
Groen Vinkje 25px  Click & Collect

Super Aanbiedingen

Adults Welcome

Catalogus 2021-2

Schitterend, rond de middag besteld en de dag erna al thuis geleverd! Uitstekende service!
Van: Wes Boschmans
Waardering:
 
 
 
 
 

Het is duidelijk dat men hier ook houdt van lego. Doos was mooi verpakt (De verpakking is een belangrijk onderdeel van de set. Dit is lang niet bij alle winkels het geval). Snelle en nette levering. Prima !
Van: E.K.F. Mulder
Waardering:
 
 
 
 
 

Producten goed verpakt en op tijd geleverd. Communicatie rond orderverwerking verloopt prima
Van: Wim Erwich
Waardering:
 
 
 
 
 

Levering correct en snel afgehandeld. De Jeep Wrangler in elkaar gezet, het blijft gewoon leuk om te doen. Wel blijven opletten want een foutje is zo gemaakt en betekent een hoop gepriegel om het te corrigeren.
Van: E Dudink
Waardering:
 
 
 
 
 

ondanks de drukke periode een snelle en correcte levering binnen de vooropgestelde termijn!
Van: Bjorn de Winter
Waardering:
 
 
 
 
 

Meer reviews...

Nieuwe Producten

LEGO 21327 Typemachine
LEGO 21327 Typemachine

€ 199,99
€ 169,99
Aanbieding geldig t/m 27 september 2021
LEGO 42126 Ford F-150 Raptor
LEGO 42126 Ford F-150 Raptor

€ 149,99
€ 127,49
Aanbieding geldig t/m 27 september 2021
LEGO 76173 Spider-Man en Ghostrider VS Carnage
LEGO 76173 Spider-Man en Ghostrider VS Carnage

€ 19,99
€ 16,99
LEGO 75319 De Mandalorian Wapensmederij
LEGO 75319 De Mandalorian Wapensmederij

€ 34,99
€ 29,74
LEGO 71756 Hydro Bounty
LEGO 71756 Hydro Bounty

€ 139,99
€ 118,99
LEGO 71750 Lloyd's Hydro Mech
LEGO 71750 Lloyd's Hydro Mech

€ 19,99
€ 16,99
LEGO 42096 Porsche 911 RSR
LEGO 42096 Porsche 911 RSR

€ 149,99
€ 119,99
LEGO City Magazine 2021-5
LEGO City Magazine 2021-5

€ 4,99
LEGO Ninjago Het Boek der Elementkrachten
LEGO Ninjago Het Boek der Elementkrachten

€ 17,99
LEGO 42083 Bugatti Chiron
LEGO 42083 Bugatti Chiron

€ 399,99
€ 319,99

Categorieën

xxx

yyy
Deze site maakt gebruik van cookies om analyses te kunnen uitvoeren en persoonlijke inhoud en reclame te kunnen weergeven. Door verder te bladeren op deze site, gaat u akkoord met dit gebruik. Lees meer
Sluiten